Inteligentne domy

Inteligentne domy zyskają na popularności. Przestają być zwykłym gadżetem, a stają się częścią naszego życia. Są to systemy, które potrafią się zmieniać i dopasowywać do naszych przyzwyczajeń oraz potrzeb. Stosowanie standardu KNX umożliwia nam przemianę każdego domu w samoregulującą się maszynę, którą dopasujemy do Twoich wymagań. Gwarantuje to nie tylko wygodę, ale również pozwala na zmniejszenie zużycia energii oraz zwiększa Twoje bezpieczeństwo.

Inteligentne Systemy Automatyki Przemysłowej

Systemy automatyki i BMS stają się coraz bardziej rozbudowane i zaawansowane w obszarach automatyki i zakładów przemysłowych.

Lider Tech, dzięki latom doświadczeń rozszerzył zakres prac o instalacje automatyki w obszarach:

  • Przemysł petrochemiczny i gazowy 
  • Przemysł spożywczy
  • Przemysł farmaceutyczny (systemy walidacji danych, wizualizacje)
  • Przemysł samochodowy (automatyzacja procesów)
  • Zakłady przemysłowe (automatyzacja układów HVAC, procesów)

Oprócz automatyzacji procesów głównych, projektujemy, wdrażamy i modernizujemy również wszelkie przemysłowe procesy pomocnicze - związane z realizacją procesów pomiarów, kontroli, sterowań i regulacji.

Systemy rozrywki

Zintegrowany system rozrywki pozwoli Ci sterować według upodobań działaniem kina domowego, tunerami radiowymi, telewizją satelitarna, kinem domowym czy też systemem audio typu multiroom z poziomu jednego urządzenia. Czy to mobilnie poprzez smartfona czy panel dotykowy. Dźwięk będzie towarzyszył Ci niezależnie od pokoju, w którym się obecnie znajdujesz.

Domowe kino

Kino bez wychodzenie z domu? Wybrany przez Ciebie pokój może zostać zmieniony w centrum rozrywki dostarczające kinowych wrażeń. Nasz zespół A-V potrafi zadowolić najbardziej wymagających klientów jak i tych szukających budżetowych rozwiązań. Dzięki latom doświadczeń jesteśmy w stanie dobrać oraz skompletować podzespoły wideo, które pozwalają Ci cieszyć się najwyższą jakością obrazu oraz audio, których jakość dźwięku przyprawi Cię o dreszczyk. W zależności od wymiarów pokoju dobrany zostanie odpowiedniej wielkości ekran projekcyjny oraz projektor. Nasi inżynierowie oferują Ci pomoc w doborze odpowiedniego systemu od Dolby 5.1 poprzez Dolby 7.1, aż po najbardziej profesjonalne takie jak Dolby Atmos.