Zum Hauptinhalt springen

Zarządzenie roletami

Systemy zarządzania domem dają możliwość zdefiniowania pór odsłaniania i zasłaniania rolet, markiz, żaluzji i zasłon. Istnieje możliwość zarządzania systemem w dowolnej chwili przy pomocy tradycyjnych przycisków ściennych, paneli dotykowych, czy też urządzeń mobilnych.

Kontrola ogrzewania i klimatu budynku

Oferowane przez nas systemy automatyki umożliwiają regulację klimatyzacji i ogrzewania, co wpływa nie tylko na komfort domowników, ale również na ograniczenie zużycia energii. Do podstawowych funkcjonalności należy także możliwość zdalnego włączania lub wyłączania grzejników.

Sterowanie oświetleniem

Powszechnie stosowanymi rozwiązaniami z zakresu zarządzania oświetleniem są: automatyczne wyłączanie lamp o wyznaczonych godzinach, zmiana natężenia światła w zależności od okoliczności i pory dnia, zdalna kontrola nad oświetleniem w dowolnej części domu. Znacznym udogodnieniem jest również możliwość tworzenia scen świetlnych.

Sterowanie z urządzeń mobilnych

Istotną zaletą systemów HMS , jest możliwość zdalnego zarządzania nimi poprzez urządzenia mobilne, takie jak: smartfon, tablet czy też laptop.

W celu ułatwienia obsługi stosowanych przez nas systemów przygotowaliśmy aplikację na urządzenia mobilne – wizualizację mieszkania. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest zdalne i wygodne monitorowanie i sterowanie poszczególnymi elementami instalacji.